Фрібет бонус $5

Зробіть депозит з кодом 5RSB і отримаєте фрібет $5 від Red Star

Шановні клієнти! Ви можете отримати безкоштовну ставку в розмірі $5 при здійсненні депозиту. Для цього Вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 (€10/₽700/₴300/¥60) і ввести промо-код 5RSB.

У разі виконання вищезазначених умов протягом години вам буде видана безкоштовна ставка $5. Ставка повинна бути використана протягом місяця.

Як використовувати фрібет

 1. Після прийняття умов акції фрібет буде зарахований на ваш ігровий рахунок і відобразиться в ігровому меню у верхній частині сайту як очікуючий активації:
  Очікуючий активації фрібет

 2. Фрібет активується при наступному вході на сторінку ставок і стає готовий до використання:
  Активований фрібет

 3. Щоб використати фрібет, вам необхідно додати у ваш купон ставки вимоги, що відповідають зазначеним в умовах акції - при їх виконанні в купоні ви побачите опцію "Фрібет доступний"; включивши цю опцію, ви використовуєте фрібет:
  Використання фрібету

 4. Увага! Якщо ви не бачите опції "Фрібет доступний" або не враховуєте цю опцію - то ви робите ставку на реальні гроші, не використовуючи фрібет!

Правила акції

 1. Фрібет можна використовувати для ставок типу "експрес" з 5-ти і більше подій. Мінімальний коефіцієнт для кожної події - 1.7
 2. Щоб зробити безкоштовну ставку, вам необхідно зайти в кабінет, перейти в розділ "Спорт", вибрати події, що відповідають умовам використання фрібету, після чого у вашому купоні з'явиться віконце "фрібет доступний"
 3. Фрібет можна використати тільки цілком, тобто ви зможете зробити одну ставку на всю його суму
 4. Якщо ставка виграла, ви отримаєте чистий прибуток за вирахуванням номіналу фрібету ($5)
 5. Термін дії фрібету - 31 день з моменту видачі
 6. В рамках даної акції кожен гравець може отримати тільки один фрібет.

Акція доступна для нових і вже зареєстрованих користувачів